Bine ati venit!
https://s28.postimg.org/tru88p87x/image.png

Idee Metin2 PVM-PVP lv 250

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Idee Metin2 PVM-PVP lv 250

Mesaj Scris de GeNKyS la data de Joi 06 Iul 2017, 15:56

Eu m am gandit ca sv Metin2OldWar sa fie un sv pvm-pvp lv 250 fara alchimie esarfe 6/7 sa fie classic , cu mape de farmat stiti voi . Eu cred ca un sv pvp e frumos dar pt foarte putin timp ca te plictisesti bns sunt fixe nu trebuie sa muncesti ca sa evoluezi .. unii joaca jocul assta ca sa munceasca si sa scape de plictiseala nu sa se plictiseasca si mai rau Smile) . Si sa fie un sv diferit fata de restu .. de ex sa fie concursuri MISS MISTER premiu in md uri ca asa toti au sansa la itm site , armele  sa fie cu 200 atac mag mai mare fata de cele normale .. sa zicem  ca la aazrael sa fie armura draco care are cu 10 mai mult rez magie fata de aia normala dar sa aiba un drop foarte foarte mic , acc pt donatie sa fie normale dar sa fie bns full  si sa costa 5 10 euro ca na pe itm normale intra foarte foarte greu full daca vreti sa fie un sv frumos si sa nu fie plin de donatii ca asa playerii nu o sa intre ca multi nu isi permit  itm site . Sa fie ratele normale sa faci 250 in 3 4 zile daca stai cate 3 4 ore la crescut . La donatii la pachet vip sa fie sihastru vip sau de care doriti cu 2k pv si 5 semi om 3 arme 1 full si 2 goale o armura full si acc full universal . Daca va place ideea contactati-ma pe skype : dragos2144 sa va spun mai multe ca nu vreau sa scriu degeaba . Multumesc aceasta a fost ideea mea
GeNKyS
Membru
Membru

Reputatie : 0
Puncte : 88

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum